Skip links

LG Multi V S

MULTİ V S

LG MULTI V S, lüks konutlar ve küçük ofisler için düşük işletme maliyetleriyle yüksek performans sağlayan, hem kompakt hem de güçlü bir VRF'dir. Daha küçük, daha güçlü ve eko-bilinçli MULTI V S ile tanışın.

MULTI V S

Rezidanslar ve küçük ofisler için daha kompakt, güçlü, çevre dostu VRF.

MULTI V S

Rezidanslar ve küçük ofisler için daha kompakt, güçlü, çevre dostu VRF.

Tüm Alanlar için Tek Çözüm

Birden fazla alanı tek bir kompakt dış üniteye bağlayın. Bir dış üniteye birden fazla iç ünite bağlanabilir, bu da farklı ev düzenleri için kesintisiz soğutma sağlar.
4 Yollu Kaset
1 Yollu Kaset
Duvara Monte Ünite

Her Yaşam Alanına Uygun

Duvara monte baz model ünitelerle çeşitli tavana monte tasarımları evinizin düzenine uyacak şekilde bir araya getirin. Ayrıca, iç mekan hava kalitesini iyileştirmek için bir hava temizleme kiti bulunur.

Kompakt Boyut ve Hafif

MULTI V S 1 fan, 2 fan modelinin teknolojisini ve verimliliğini içerir. Kompakt boyutu ve hafifliğiyle, daha iyi bir dış görünüş sunar ve kurulumu çok daha kolay hale getirir.
Eko-Bilinçli Soğutucu
MULTI V S, soğutucu şarjını** ve ilgili masrafları düşüren düşük GWP’li* R32 soğutucu ile donatılmıştır.
Direnci Yüksek Ocean Black Fin
Çeşitli dış korozif koşullar için güçlü bir koruma sağlamak için geliştirilmiş epoksi reçine ihtiva eden siyah kaplama uygulanır.

Çift Algılamalı Kontrol

Çift Algılamalı Kontrol, ekonomik ve rahat kullanım için hem nemi hem de sıcaklığı algılar. Yüksek nem bulunan yaz günlerinde, gizli ısıyı hızlıca ortadan kaldırmak için daha soğuk hava tahliye edilir. Nemin düşük olduğu kuru yaz günlerinde, odayı daha az kuru hale getirmek için ılıman hava tahliye edilir.

MULTI V S Serisi

Döküman ve Dosyalar

LG Multi V 5