Skip links

Video Wall

Farklı hedef kitlelere ‘digital signage’ ile farklı içerik gönderebilen videowall ve ekran çözümleri sunuyoruz. Yüksek teknoloji ve kusursuz görüntü kalitesiyle projelerin ihtiyaçlarına özel görüntüleme çözümleri üretiyoruz.

VideoWall birden fazla ekranın üst üste veya yan yana dizilmesiyle oluşturulan, normal standartların üzerinde çözünürlük ve görüntü kalitesi sağlayabilen dikey ya da yatay kullanılabilen dev ekranlardır. Videowall'u oluşturan endüstriyel paneldir. Bir videowall da genellikle aynı ekran tipi kullanılır. Videowall özellikle reklam ve promosyon olmak üzere çok geniş kullanım alanlarına sahiptir.

Dijitalleşmenin hayatımızın her alanına girmiş olduğu günümüzde satış, pazarlama ve iletişim kanallarında da yenileşme ihtiyacı doğmuştur. Bu bağlamda dünyada ve ülkemizde yeni gelişen hareketli ve interaktif ekran kullanımlan ile ilgili şirketimiz yepyeni ürünlere yatırım yapmış ve farklı iş sorunları için farklı ürünler & çözümler üretmiştir.

Bu ürünler sayesinde ürünü kullanan firmalar müşterileriyle daha hızlı, etkin ve interaktif iletişim kurma fırsatını yakalayacaklar. Standart tanıtım afişlerine göre çok daha fazla sayıda içerikle müşterilerini hem daha doğru ve detaylı bilgilendirme, hem de satışlarını arttırma fırsatı bulacaklar. Aradıkları bilgiye hızlıca ulaşan müşterilerle duygusal bağ kurmak mümkün olacak, böylece buradan görülen kampanyaların satışa dönme oranı da oldukça yükselecektir.

Tüketiciye Yan Fayda

Aynı zamanda hareketsiz olan ve tek bir içerik gösterilebilen posterlere göre çok daha canlı renkler ve daha net görüntülerin yer aldığı hareketli videoların kullanımıyla müşterilerin ilgisini ve dikkatini çekmek çok daha kolay olacak.

Üstelik poster içerikleri kampanya noktasına varana kadar günler hatta haftalar geçerken, bu çözümlerde içerik onaylandıktan sonra anında ekranlara yansıtılabiliyor.
Bu bağlamda dünyada ve ülkemizde yeni gelişen Digital Signage ve Videowall iş kolu ile ilgili şirketimiz yatırım yapmış, yeni ürünümüz 46″ videowall’u ve çözümlerini üretmiştir.
Yeni ürünümüz ile bayilerimizde ek bir trafik yaratıp, kurumsal firmalara da %20 ile %40 arasında karlı satış yapabileceğiz. Rakiplerimizde de videowall çözümü bulunsa da servis anlamında bağımsız servis ağlarını kullandıkları için, yaygın servis ağımız en güçlü noktamız olacaktır. Fiyat bakımından da rekabetçi durumdayız.

Rekabette Üstün Özellik

Ürün Özellikleri

Videowall Kullanım Alanları

Videowall Modelleri

700 nits Parlaklık
1920×1080 Çözünürlük
7/24 Yatay- Dikey Çalışma

500 nits Parlaklık
1920×1080 Çözünürlük
7/24 Yatay- Dikey Çalışma

500 nits Parlaklık
1920×1080 Çözünürlük
7/24 Yatay- Dikey Çalışma