Skip links

Değerlerimiz

Değerlerimiz

Kuruluş Misyonu

Şadırvan A.ş’nin Misyonu bulunduğu sektörlerde ; insana ve topluma saygılı , hukuka, ekonomik ve etik ilkelere bağlı olarak Şadırvan A.ş müşterilerinin , hissedarlarının ve çalışanlarının beklentilerini en üst seviyede karşılamaktır. Satışa sunduğumuz bütün ürünlerde her çeşit kurumsal ve şahıs ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir ürün yelpazesi ve alt yapısı ile hizmet vermekteyiz. Şirketimiz Her türlü atılımında başarılı , doğru , ahlaklı iş yapmayı benimsemeyi düstur haline getirmiştir.

Müşteri : Tüm birimlerimizde müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı ve doğru algılar , satış öncesi ve sonrası beklentileri karşılama ve memnuniyet sağlama konusunda hızlı ve doğru yaklaşım içerisinde dururuz.

İş Ahlakı : Bütün kararlar , ilişkiler ve faaliyetlerde en yüksek ahlaki değerleri gözetmek

Değişime Uyum : Değişen ve gelişen teknoloji karşısında ekip olarak değişime adapte olup müşterilerimize çağın gerektirdiği hizmet anlayışını sunmayı amaçlarız.

İletişim : İletişimde karşılıklı dinleme yolu ile doğru geri bildirim verebilmeyi ve iletişim esnasında karşılıklı bilgi verme almayı temel almak ,organizasyonun her düzeyinde bireylerin düşüncelerini açıkça ifade edebileceği bir ortam oluşturmak.

Gelişim : Yapılan her işi geliştirmek ve daha iyi bir hale getirebilmek için sürekli gözlem içerisinde olmak ve iyileştirmek.

Sürdürebilinir Büyüme : Kurulduğumuz günden bu yana önceliğimiz , bağlı bulunduğumuz Arçelik markasının değerini ve mirasını korumak ve Türkiye içerisinde sektörümüzün gelişimi katkı sağlamak ekonomik sürdüre bilinirlik prensiplerine uygun hareket etmek.

ŞADIRVAN A.Ş.

ŞADIRVAN A.Ş. Şadırvan A.Ş kuruluşundan bugüne kadar ürün ve hizmetleri ile sunduğu çözümleri ile birlikte merkezi Ankara’da olmasına rağmen tüm Türkiye’de alanında liderliği elde etmiş pozisyondadır. Bu sebeplerden ötürü her alanda başarılı olmayı hedefleyen bir firma olmamız sebebi ile bizlerin tercih edilmesinin doğru seçim olduğunu belirtmenin haklı gururunu taşıyoruz.”

ULAŞILABİLİRLİK

Haftanın 7 Günü açığız ve ister müşteri hizmetleri telefon numaramızdan ister mağazalarımıza gelerek ihtiyacınız olduğunda bizlere kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz

KURUMSAL ANLAYIŞ

Kurulduğumuz gün itibariyle bugüne kadar belirlediğimiz sabit ve değişmez değerlerimiz kurum kültürümüzün temelini oluşturmaktadır.

TECRÜBE

Kuruluşumuz üzerinden 40 sene gibi uzun zaman geçme sebebi ile yıllardır Beyaz Eşya , Vrf ve diğer içinde olduğumuz sektörlerde deneyim sahibiyiz.

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Müşteri memnuniyeti kavramı, bizim için çok önemlidir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışı ile görev ve sorumluluklarımızı sürdürürüz.

GÜVENİLİRLİK

Tüm kurum ve kişilere güvenilir hizmet sağlamak temel ilkelerimizden biridir. Yıllar içerisinde başarılı ve hatalı kararları inceleyerek mümkün olan en doğru ve çağa uygun olacak şekilde kurumsal hizmet vermeye çalışıyoruz.

DESTEK

İhtiyaçlarınızın doğru belirlenip sizlere doğru ürün ve hizmet sunmaya vede satış öncesi sonrası A’dan Z’ye destek verme gayreti içersindeyiz.