Hakkımızda

Şadırvan Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret A.Ş

1981 yılında İnşaat Yüksek Mühendisi Mustafa Kamil Yeğenoğlu tarafından İnşaat Taahhüt işleri yapmak amacıyla kurulmuştur. Türkiye’de bir çok devlet ihalesinde sayısız kamu binası ve lojman inşaatını tamamlamış kusursuz olarak teslim etmiştir.

Bunun yanı sıra 1989 yılında Halen faaliyetlerine devam eden Ankara Kızılay Fevzi Çakmak Sokaktaki mağazamızda Arçelik A.Ş bayiliği alınmış ve perakende sektörüne de girilmiştir Kızılay’da bulunan merkez mağazamızın yanı sıra 1997 yılında Konutkent'te açılan şube mağazamız 2000 yılında Ümitköy Galleria AVM'ye taşınmıştır. 2003 yılında Arcadium AVM’de açılmış olan şubemiz ve 2009 yılında Gordion AVM de açılmış olan şubelerimiz halen faaliyetlerine devam etmektedir.

Kızılay Arçelik
Arcadium Arçelik
Çayyolu Arçelik
Ümitköy Arçelik
Gordion Arçelik
Arçelik Consept Plus
2018 Yılında Yenilenen Galleria Avm ile birlikte firmamız da 1000 m² Arçelik Consept Plus mağazasını açmış ve elektronik marketlerin yerini almak için ilk adımını atmıştır.
Şadırvan Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret A.Ş
Arçelik A.Ş. bayilik sıralamasında istikrarlı olarak Ankara bölge’de ilk 3 sırada her zaman yerini almakta ve Türkiye sıralamasında da ilk 10 da bulunmaktadır.

Birçok özel ve kamu sektöründe referansları olan şirketimiz, kurulduğu günden itibaren müşterilerinin ve iş ortaklarının güvenini, saygısını kazanmış, sektörde kendisine itibarlı bir yer edinmiştir.

Şadırvan A.Ş.
İklimlendirme Sistemlerinde Profesyonel Çözüm
Şirketimiz iklimlendirme sistemleri ve enerji çözümleri sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır.

Arçelik-LG güvencesi altında uzman Satış Personeli ve Makine Mühendisleri ile VRS5 İklimlendirme Sistemleri (VRF) Chiller Soğutma Grupları, Birebir Ticari Tip klimalar ve Multi Inverter Klima sistemleri satışı yapmakta ve proje hizmeti vermektedir. Türkiye’de bir çok kamu kuruluşunda saygın bir firma olarak kamu kuruluşlarının klima sistemlerini satmakta ve kurulumunu yapmaktadır.

İşletmeniz İçin Kurumsal Çözümlere Mi İhtiyacınız Var?
Bizimle İletişime Geçin!